Контрактне виробництво з Хелсі Фарм Україна

Працюючи з Хелсі Фарм Україна ви отримуєте надійного партнера з виробництва косметики для власної торгової марки.

Підприємство Healthy Pharm Ukraine виробляє косметичні засоби за контрактом з 2015 року. За цей час компанія зуміла стати експертом у сфері приват лейбл і задовольнити запити клієнтів. Впровадження передових технологій в роботу заводу, досвід і кваліфіковані спеціалісти дозволяють нам приймати замовлення різної складності у виробництві під власною торговою маркою. Виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015, що є доказом грамотного управління підприємством. Виконуємо повний цикл розробки ВТМ під ключ.

image

Що і для кого пропонуємо?

У нашій компетенції контрактне виробництво рідкого мила, шампунів, кремів, побутової хімії, антиперспірантів, зубних паст, ополіскувачів для порожнини рота, парфумерії тощо. Розробляємо торгові марки з нуля.

Власна торгова марка (ВТМ, приват лейбл) – це марка, яка є власністю роздрібної мережі, але була створена на окремому підприємстві за контрактом.

Прикладами private label є приватні торгові марки відомих магазинів. Наприклад, «Кожен день» для мережі Ашан або ARO для гіпермаркетів METRO.

Контрактне виробництво – це створення продукції на замовлення на потужностях незалежного підприємства.

Прикладом контрактного виробництва з нашого боку є лінійка товарів для ротової порожнини ZUBB.

Хелсі Фарм Україна створює продукцію для наступних торгових мереж: EVA, Prostor, Varus, METRO, Ашан, J’erelia, Unice, Irene Bukur, Посад, Makeup, «Архитектор красоты».

image

Наші переваги

  1. Гнучкість щодо клієнтів. Команда Хелсі Фарм Україна завжди готова знайти найкращі рішення для розробки вашої торгової марки.
  2. Забезпечення повного документального супроводу виробництва СТМ.
  3. Робота над private label згідно з затвердженим технічним завданням або надання до тестування власної унікальної рецептури.
  4. Суворе дотримання домовлених із клієнтом дедлайнів зі створення приватної торгової марки.
  5. Обов’язкова перевірка товару внутрішнім відділом контролю якості.