Новини

image

Социальная ответственность – основа нашей корпоративной культуры!

У період пандемії завод HEALTHY PHARM UKRAINE продовжує активну благодійну діяльність. Ми передали антисептичні гелі «Go Healthy» власного виробництва підопічним дитячим установам: Ульяновській школі-інтернату № 5 (Сумська обл.) і Спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату № 5 (Київ).

image

Також ми передали наші антисептичні гелі Київській обласній лікарні № 2; ПрАТ «Укрпошта»; військовим підрозділам, які перебувають на передових позиціях в Авдіївці, – полку поліції особливого призначення «Київ», 28-ій окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового походу та 128-ій окремій гірничо-штурмовій Закарпатській бригаді Збройних сил України.

Зараз ми готуємо передачу антисептиків у будинок для людей похилого віку, а також Олександрівську і Київську міську інфекційну лікарні.

Карантин став справжнім викликом для всіх сфер бізнесу. Водночас він дає можливість переосмислити свої пріоритети і цінності. У цей складний період дуже важливо зберігати не тільки професійні ділові відносини, а й надавати один одному підтримку.

Друзі, пам’ятайте: карантин закінчиться, не втрачайте оптимізму і будьте здорові!