Новини

image

Спільний практикум по створенню нових рецептур разом з ТОВ «БІОХІМАКТ»

20 листопада 2020 року Healthy Pharm Ukraine спільно зі своїми партнерами ТОВ «БІОХІМАКТ» провела практикум по створенню і відпрацюванню нових рецептур: гелю для душу, безсульфатного мила для рук, кондиціонеру для волосся та крему для обличчя.

Цей захід відбувся на базі лабораторії відділу розробок Healthy Pharm Ukraine. Основною метою було підвищення кваліфікації менеджерів компанії «Біохімакт», яка є офіційним дистриб’ютором в Україні німецької сировини Clariant.

«Із «Біохімакт» у нас хороші партнерські стосунки, ми вирішили залучити їхніх співробітників до створення і відпрацювання нових рецептур. У минулому завдяки спільній роботі ми удосконалили уже багато рецептур, розширили асортимент наших продуктів. Тому нам видалось корисним організувати такий захід», – поділилася Людмила Зателепа.

ІДЕЯ ТА ПОШУК ВІДПОВІДНИХ КОМПОНЕНТІВ

За словами Людмили Зателепи, яка очолює відділ розробок, процес створення рецептур починається з ідеї та пошуку відповідних компонентів, вивчення їх властивостей та ефективної дії. Далі на базі цієї інформації створюється рамкова рецептура і готуються перші зразки для подальшого тестування готового продукту. На практикумі відпрацьовували вже готові рецептури, рекомендовані компанією Clariant, тому процес йшов досить швидко. Наприклад, на відпрацювання гелю для для душу, витратили близько двох годин часу. 14 компонентів та 8 стадій приготування. Великою перевагою цієї рецептури було те, що вона проводилися без нагріву. Це дало змогу зекономити затрати на нагрів та на подальше охолодження продукту, а також на приготування.

ВІДПРАЦЮВАННЯ РЕЦЕПТУРИ

Незвичним для учасників практикуму було відпрацювання рецептури крему для обличчя, до складу якого увійшли 12 компонентів та включали 7 стадій приготування. Кремова група косметичних продуктів завжди вважається однією з найскладніших в приготуванні.

«Особисто мені найбільше сподобалось працювати з кремовою групою. Таке виробництво мене зачаровує, воно складніше, із ним є можливість експериментувати. Звісно, тестування покаже, наскільки успішними є сьогоднішні наші комбінації компонентів. Я упевнена, що основна мета досягнута. Рівень кваліфікації співробітників підвищений. Вони розробили і відпрацювали ряд рецептур, ознайомились із властивостями кожного компоненту. Тому можуть із легкістю і впевненістю далі розповсюджувати цю сировину», – Ірина Сьомкіна, керівник відділу доставки і закупок «Біохімакт».

КРАЩЕ РАЗОМ!

Партнерські стосунки між Healthy Pharm Ukraine та «Біохімакт» розпочались із першого дня заснування заводу.

«Ми проводимо такі зустрічі, адже це додаткова змога прояснити постачальникам, наскільки важлива якість кожного компоненту, який входить у продукт. Також нам важливо мати зворотній контакт з постачальниками і дізнаватись від них про нові віяння на ринку сировини», – поділилась Проскурка Оксана, начальниця технічного контролю Healthy Pharm Ukraine.

Не менш цікавим і корисним для учасниць заходу було приготування безсульфатного мила, до якого увійшло 10 компонентів та 6 стадій.

Загребельна Тетяна, менеджер Біохімакт: «Найцікавіше було побачити зовнішній вигляд, адже ми не контактуємо з готовими продуктами. А найкориснішими для мене стали процедури вводу компонентів та спілкування з Людмилою Зателепою, яка є гуру створення нових рецептур».

Ольга Юшкевич, менеджер зі збуту «Біохімакт»: «Ми консультуємо технологів щодо технічних характеристик сировини. Тому робота з нашою сировиною в лабораторії дасть нам у майбутньому якісніше спілкування безпосередньо з технологами на виробництві. Адже ми розумітимемо тепер, як спрацьовує той чи інший компонент на практиці».

Окрім професійних практикумів, лабораторія Healthy Pharm Ukraine уже організовувала раніше майстер-класи по створенню гелів для душу і кремів для співробітників компанії та їхніх дітей.

Для Healthy Pharm Ukraine клієнтоорієнтованість і якість сировини лежить в основі всіх продуктів.

«Проводиться як внутрішнє, так і зовнішнє тестування продукції, враховуються всі зауваження та побажання клієнтів. Тому наші продукти завжди відповідають стандартам якості і ми пишаємося ними», – зазначала пані Людмила Зателепа.

image